Żyję zdrowo - konkurs recytatorski

Data: 2020-12-01

We wtorek 1 grudnia dzieci z przedszkola w Osinach wzięły udział w między przedszkolnym konkursie recytatorskim pt. „Żyję zdrowo”. Organizatorem konkursu była Pani Emilia Witek z oddziału zamiejscowego w Krążkowy. Głównym celem konkursu było popularyzowanie zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. Nasze przedszkole reprezentowało 8 dzieci.

Dzieci z grupy „Biedronki” w składzie: Tomek, Kacper, Zuzia Ż. oraz Zuzia D. recytowały wiersz  pt. „Zdrowie mam, bo o siebie dbam” A. Dziechciarczyk.

Przedszkolaki z grupy „Wiewiórki”: Martyna, Franek, Wiktoria oraz Hubert przedstawiły wiersz pt. „Doktor Zdrówko i Wesoła Witaminka”.

Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów medale, dyplomy oraz zdrową przekąskę - pyszne jabłko.