Kontakt

NUMERY KONTAKTOWE:

Dyrektor Przedszkola696 059 675 

Wicedyrektor, Przedszkole Krążkowy – (62) 78 248 97

Przedszkole Hanulin - 517 242 993

Przedszkole Osiny - (62) 78 222 30

e-mail: przedszkole.hanulin@gmail.com

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W HANULINIE

w ramach konsultacji indywidualnych z rodzicami wychowanków

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia, godziny - oddział

1.       

Patrycja Kaboth (dyrektor)

Wtorek  9:00-10:00 - Osiny

2.       

Milena Zawadzka (wicedyrektor, pedagog specjalny)

Wtorek 9:00-10:00 - Hanulin

3.       

Ewa Barczok

Środa 8:00-9:00 - Osiny

4.       

Hanna Feja  (logopeda)

Poniedziałek 9:00-9:20 - Krążkowy,  Wtorek 9:00-9:20 - Hanulin,  Piątek 9:00-9:20 - Osiny

5.       

Julia Grześniak

Poniedziałek 12:30-13:00 i Czwartek 11:00-11:30 - Hanulin

6.       

Edyta Nowak

Środa 12:00-13:00 - Hanulin

7.       

Jagoda Składnikiewicz

Poniedziałek 11:30-12:00 i Wtorek 10:00-10:30 - Hanulin

8.       

Paulina Wawrzyniak

Poniedziałek 11:30-12:00 i Wtorek 10:30-11:00- Hanulin

9.       

Karina Liebner

Wtorek 10:30-11:30 - Krążkowy 

10.   

Emilia Witek

Poniedziałek 8:30-9:30  - Krążkowy

11.   

Lidia Zadka

Wtorek 13:00-13:30  i  Środa 10:30-11:00 - Krążkowy

12.   

Paulina Matschay

Poniedziałek 10:00-10:30 i Wtorek 12:15-12:45  - Osiny

13.   

Iwona Staude

Poniedziałek 11:00-11:30 - Hanulin  i  Środa 9:30-10:00 - Osiny

14.   

Wiktoria Karwacka (psycholog)

Czwartek 8:30-9:00 - Krążkowy

Kontakt służbowy z nauczycielami za pomocą zakładki Wiadomości Plus w dzienniku elektronicznym UONET+ Vulcan

lub poprzez służbowy adres e-mail:

1.  Kaboth Patrycja - przedszkole.hanulin@gmail.com

2.  Zawadzka Milena - milena.zawadzka@przedszkolehanulin.kepno.pl

3.  Barczok Ewa - ewa.barczok@przedszkolehanulin.kepno.pl

4.  Feja Hanna – hanna.feja@przedszkolehanulin.kepno.pl

5.  Grześniak Julia – julia.grzesniak@przedszkolehanulin.kepno.pl

6.  Liebner Karina - karina.liebner@przedszkolehanulin.kepno.pl

7.  Matschay Paulina - paulina.matschay@przedszkolehanulin.kepno.pl

8.  Nowak Edyta - edyta.nowak@przedszkolehanulin.kepno.pl

9.  Składnikiewicz Jagoda - jagoda.skladnikiewicz@przedszkolehanulin.kepno.pl

10. Staude Iwona - iwona.staude@przedszkolehanulin.kepno.pl

11. Wawrzyniak Paulina – paulina.wawrzyniak@przedszkolehanulin.kepno.pl

12. Witek Emilia - emilia.witek@przedszkolehanulin.kepno.pl

13. Zadka Lidia - lidia.zadka@przedszkolehanulin.kepno.pl

14. Karwacka Wiktoria - wiktoria.karwacka@przedszkolehanulin.kepno.pl

Script logo