Czasopismo oświatowe - Trzy Klucze

Szanowni Państwo

Przekazuję na Państwa ręce pierwszy numer magazynu dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców: "wielkoPOLSKA oświata - naszym wspólnym dobrem". Od numeru trzeciego – w nawiązaniu do artykułu wprowadzającego w numerze drugim – magazyn otrzymał nowy tytuł: „Trzy Klucze”. Zmiana ma na celu odzwierciedlenie oraz ukazanie sedna, że kluczem wielkopolskiej oświaty jesteśmy my – triada: dyrektorzy, nauczyciele, rodzice oraz nasze wspólne działanie: nauczanie, wychowanie, profilaktyka.

Magazyn, który będzie ukazywał się w wersji elektronicznej co dwa miesiące, to przestrzeń, którą wypełnią tematy poświęcone nauczaniu, wychowaniu, profilaktyce, byśmy jako dyrektorzy, rodzice, nauczyciele szli jedną, wspólną drogą, prowadzącą do wzmocnienia wielkopolskiej oświaty.

Gorąco zapraszam Państwa do lektury: Czasopismo oświatowe "Trzy Klucze"

Zapraszam również do wspólnego wypełniania treściami stron, szczególnie w części „Co piszczy w…”; do dzielenia się tym, co wartościowe i dobre w Państwa lokalnych społecznościach. Chętnie będziemy o tym pisać, ponieważ wielkoPOLSKA oświata jest dobrem wspólnym nas wszystkich.

Z wyrazami szacunku
Wielkopolski Kurator Oświaty

Script logo