Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Data: 22.06.2023

Dnia 22 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pożegnania Przedszkola przez dzieci 6-letnie. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej przygotowanej pod okiem wychowawcy grupy p. Pauliny. Zaprezentowane teksty, piosenki i taniec wywołały niejedną łezkę wzruszenia w oczach przybyłych. Grupa maluszków pożegnała swoich starszych kolegów i wręczyła im specjalne medale. Następnie zostały wręczone podziękowania rodzicom za aktywny udział w życiu przedszkola. Na koniec dzieci zostały uznane w symboliczny sposób za absolwentów przedszkola poprzez założenie na ich głowy papierowych biretów oraz otrzymały dyplomy, zdjęcia i prezenty od Rady Rodziców. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

Dziękujemy za wspólny rok szkolny 2022/2023.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i mnóstwa radości,

a absolwentom powodzenia w szkole!