Zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019

Data: 2019-06-19

Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci'

Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas.

Dnia 19.06.2019r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.

Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Absolwenci podziękowali wszystkim pracownikom naszej placówki pięknym kwiatem. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały Dyplomy ukończenia przedszkola tabla, birety absolwentów, niespodzianki od wychowawców grupy, upominki zakupione przez rodziców. Następnie wychowawca z p. Dyrektor wręczyły podziękowania pisemne wszystkim rodzicom a panie z Rady Rodziców odchodzące z naszej placówki zostały wyróżnione. Na zakończenie wspólnie degustowaliśmy wypieki przygotowane przez rodziców.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.