Z wizytą w Szkole Podstawowej

Data: 2018-06-12

We wtorek, 12 czerwca dzieci z zerówki zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej w Hanulinie. Sześciolatki poznały nowe panie oraz starszych kolegów z klasy trzeciej, z którymi spotkają się już we wrześniu.

Grupa uczniów wraz z wychowawczynią przyjaźnie nas powitali, a następnie wspólnie wyruszyliśmy na zapoznawczy rejs po szkole. Przedszkolaki zobaczyły jak wyglądają sale zajęć, sala komputerowa, szkolna biblioteka oraz sala gimnastyczna. Po powrocie do klasy mieliśmy przyjemność oglądać inscenizację teatralną w wykonaniu uczniów. Na zakończenie dzieci wykonały zakładki do książki, zdobiąc je postaciami z przedstawienia o koźlątkach oraz dziękując paniom i dzieciom za wprowadzenie nas w szkolny świat.

Na pamiątkę tego spotkania dostaliśmy plakat z żaglowcem wypełniony naszymi imionami, który symbolizuje przyjaźń szkoły i przedszkola.