Wycieczka do gospodarstwa

Data: 2023-04-06

Dnia 6. kwietnia, dzieci grupy „Misie” oraz „Pszczółki” wybrały się na pieszą wycieczkę do pana Krzysia gdzie poznawały małą hodowlę baranów. Na miejscu czekał na nas sympatyczny gospodarz, który oprowadził nas po swoim małym gospodarstwie a dzieci miały okazję przyjrzeć się małemu stadku baranów w którym od niedawna pojawiły się 2 malutkie baranki. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści pana Krzysia na temat zwyczajów tych zwierząt, jakie mają imiona i co lubią jeść. Odważne przedszkolaki mogły nakarmić zwierzątka razem z panem Krzysiem a następnie pogłaskać i sprawdzić jaką mają sierść.

Bardzo dziękujemy panu Krzysiowi za zaproszenie i uatrakcyjnienie wiosennego dnia w przedszkolu.