Uroczyste zakończenie przedszkola - pożegnanie dzieci 6-letnich

Data: 2021-06-28

W poniedziałek 28 czerwca odbyła się ostatnia uroczystość – zakończenie przedszkola dla dzieci 6-letnich i ich rodziców. Dla wielu z naszych przedszkolaków nadszedł czas pożegnania, dlatego tego dnia zaprosiliśmy również rodziców, aby towarzyszyli i wspierali swoje 6-letnie pociechy w pożegnaniu przedszkolnych progów.

Sześciolatki z grupy Biedronki wraz z wychowawczynią panią Lidką przygotowały wspaniały występ artystyczny, który podsumował ich przedszkolne osiągnięcia. Jak przystało na ostatnią uroczystość – dzieci rozpoczęły ją tańcząc poloneza, a następnie były wesołe wiersze, wzruszające piosenki oraz podziękowania dla pań i młodszych kolegów.

Pani dyrektor Maria Szupińska podziękowała absolwentom za wzruszający występ i życzyła sukcesów w szkole. Podziękowania także skierowane były dla rodziców, którzy byli zaangażowani i podejmowali współpracę na rzecz przedszkola i dzieci.

Następnie nadszedł czas na wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola, rożka obfitości oraz teczki z wyprawką szkolną ufundowaną przez Radę Rodziców.

Drodzy absolwenci - pamiętajcie, że stając się od września uczniami, nie przestajecie być dziećmi.

Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny uśmiech i zadowolenie.

Życzmy Wam abyście osiągali same sukcesy, a Waszym Rodzicom i najbliższym by zawsze mogli być z was dumni i zadowoleni.

Mamy nadzieję, że nigdy nie zapomnicie chwil spędzonych w naszym przedszkolu i zawsze będziecie miło je wspominać.

Kochani, będziemy trzymać za was mocno kciuki!