Święto Rodziny

Data: 2021-05-28

ŚWIĘTO RODZINY

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 28 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Rodziny.

Od rana dzieci z wielkim zaangażowaniem pomagały przy przygotowywaniu dekoracji, a następnie w odświętnych ubrankach z uśmiechem na twarzy rozpoczęły swój występ. Niestety z powodu pandemii rodzice nie mogli gościć w naszym przedszkolu ale cały słowno-muzyczno-taneczny występ dzieci został nagrany i udostępniony rodzicom on-line. Rodzice swoje zadowolenie i radość z obejrzanego występu swoich pociech wyrażali licznymi komentarzami pod filmikiem.

Przedszkolaki samodzielnie przygotowały upominek dla rodziców - kwiatka w doniczce, którego zasadzili i pielęgnowali w przedszkolu.