Rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną

Data: 2022-04-04

Chcąc wprowadzić dzieci w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Pani Jagoda oraz Pani Ewa zorganizowały konkurs plastyczny, którego głównym celem było przygotowanie świątecznego stroika.
Dnia 04.04.2022  odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, pt. „ Najpiękniejsza ozdoba Wielkanocna”. Dzieci z pomocą rodziców wykonały przepiękne dekoracje świąteczne. Wszystkie prace były bardzo kreatywne i wyjątkowe. Przedszkolaki biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomem oraz małym upominkiem.
Prace konkursowe zostały umieszczone na wystawie. Po rozstrzygnięciu konkursu  zorganizowano kiermasz, podczas którego rodzice mieli możliwość  zakupić stroik świąteczny i tym sposobem wesprzeć finansowo nasze przedszkole.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz kiermaszu świątecznym ! :)