ROŚPIEWANE EMOCJE

Data: 8.02.2024 r.

W czwartek 8 lutego 2024r pod takim hasłem odbył się w naszym przedszkolu konkurs muzyczny. Dzieci z grupy JEŻYKI i LITERKI przygotowały wybrane przez siebie utwory i zaprezentowały je w swoim przedszkolu a nagranie tego występu przekazano organizatorom. Wszystkie przedszkolaki wykazały się  ogromnym zaangażowaniem i talentem wokalnym oraz scenicznym przy wykonaniu swojej piosenki .W nastrój i temat piosenki wszystkich słuchaczy wprowadził także trafny dobór kolorystyki stroju i rekwizytów scenicznych  JEŻYKI - gr. dzieci młodszych zaprezentowały piosenkę pod tytułem „ Nasze emocje”  a LITERKI gr. dzieci starszych piosenkę pt „Złość przychodzi i odchodzi”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałego występu.