Rodzinny piknik - grupa Pszczółki i Motylki

Data: 2019-05-31

W piątkowe popołudnie  31maja dzieci wraz ze swoimi rodzicami oraz rodzeństwem przybyli do Ośrodka Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego „Na Wzgórzu” w Parzynowie. Wspólnie świętowaliśmy uroczystości Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Taty. Z tej okazji dzieci przedstawiły rodzicom piękny program artystyczny oraz wręczyły przygotowany dla nich upominek.  Po występie był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy z grupy pszczółek i mamy z grupy motylki. Następnie na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zabawy i gry ruchowe, duże bańki mydlane, turniej łuczniczy, przejażdżka konna, malowanie twarzy, szukanie skarbu po najbliższej okolicy. Na zakończenie spotkania rodzice razem z dziećmi piekli kiełbaski przy ognisku.  Dziękujemy za wspaniałą rodzinną zabawę.