Przedszkolny konkurs recytatorski

Data: 2019-04-26

26 kwietnia w Samorządowym Przedszkolu w Hanulinie odbył się konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej pt. „Kto Ty jesteś - Polak mały”. W konkursie brały udział przedszkolaki z Hanulina, Krążkowy i oczywiście nie zabrakło też reprezentantów przedszkola w Osinach. Niezwykłą atrakcją była prezentacja wiersza W. Bełzy „Katechizm polskiego dziecka” oraz legendy o Warsie i Sawie, które przygotowały panie z Samorządowej Biblioteki Publicznej. Przedszkolaki miały również okazję wykazać się wiedzą na temat naszego kraju. Dzieci  z dumą  prezentowały przygotowane wiersze. Wszyscy otrzymali zasłużone brawa i nagrody oraz dyplomy. Po zakończeniu konkursu i wspólnych zdjęciach wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.