Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

Data: 04.11.2022

W piątek 4. listopada dzieci 3-4-5 –letnie z grupy MISIE podczas uroczystości Pasowania na przedszkolaka i starszaka zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności, które nabyły od początku roku szkolnego.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości oraz części artystycznej - prezentacji wierszy i umiejętności wokalno-tanecznych w języku polskim i angielskim. Po części artystycznej przedszkolaki składały przyrzeczenie,  a następnie Pani Wicedyrektor Patrycja Kaboth za pomocą „magicznej kredki” dokonała pasowania. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplom oraz upominek, który wręczyła wychowawczyni grupy Pani Lidia Zadka. Zakończeniem uroczystego występu był wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz personel przedszkola.

Naszym kochanym Misiom życzymy samych radosnych dni!