Mikołaj w przedszkolu

Data: 2021-12-06

Wielka radość była dziś w przedszkolu! Odwiedził nas długo wyczekiwany gość: ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Na początek wszyscy musieliśmy wyjść przed przedszkole i nasłuchiwać dzwoneczków. Kiedy udało się je usłyszeć, zaczęliśmy z radością wołać Świętego Mikołaja, żeby czasem nie ominął naszego przedszkola. Przyjechał do nas bryczką! Sami też mieliśmy możliwość przejazdu jego pojazdem. Następnie w przedszkolu zdobiąc pierniczki czekaliśmy cierpliwie na spotkanie ze Świętym. Aż w końcu każdy z nas miał okazję zamienić z nim kilka słów. Wszyscy zaśpiewaliśmy i powiedzieliśmy głośno wierszyk. Okazało się, że do naszego przedszkola chodzą tylko grzeczne dzieci, każdy z nas dostał paczkę. Na koniec mogliśmy z Mikołajem potańczyć, a pani Mikołajowa przygotowała dla nas wiele różnych zabaw. To był cudowny dzień!!!