Mikołaj w przedszkolu!

Data: 6.12.2023

6 grudnia w naszym przedszkolu, to chyba najbardziej wyczekiwany dzień roku!

Tym razem również w magiczny środowy poranek przedszkolaki miały niezwykłą przyjemność gościć najbardziej rozpoznawalną postać grudnia – uwielbianego przez dzieci Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów.

Atmosfera w przedszkolu tego wyjątkowego dnia była napełniona radosnym śpiewem, wierszami i błyskiem aparatów fotograficznych, gdy dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć z ukochanym gościem z Bieguna Północnego. Dzieciaki przywitały Mikołaja piosenkami i wierszami.

Każdy przedszkolak miała też okazję podejść do  Mikołaja, porozmawiać, zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć krótki wierszyk otrzymując przy tym upragniony prezent. Pełne entuzjazmu obiecały, że będą grzeczne i już nie mogą się doczekać kolejnego spotkania za rok!