Konkurs recytatorski ŻYJĘ ZDROWO

Data: 2020-12-01

We wtorek 1 grudnia przedszkolaki wzięły udział w między przedszkolnym konkursie recytatorskim pt. „Żyję zdrowo”, którego koordynatorem była pani Emilia Witek. Celem konkursu było m.in. popularyzowanie zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania, rozwijanie zdolności recytatorskich. Udział w konkursie wzięły dzieci ze wszystkich naszych  oddziałów przedszkolnych Osiny, Hanulin oraz Krążkowy. Ze względu na panująca pandemię  rozstrzygnięcie konkursu odbyło się online. W naszym przedszkolu obejrzeliśmy występy dzieci z innych przedszkoli, a na koniec wystąpili reprezentanci naszych Pszczółek i Biedronek.

Dzieci z grupy Pszczółki- Szymon, Zuzia, Szymon, oraz Ida  zaprezentowały swoje umiejętności recytując wiersz pt. „Przepis na zdrowie” K. Kukla. Czterolatki do konkursu przygotowała pani Karina.

Z grupy Biedronki – Nikodem, Adam, Antonina oraz Laura recytowali wiersz pt. „Zdrowie mam, bo o siebie dbam” A. Dziechciarczyk. Sześciolatki do konkursu przygotowała pani Lidka.

Wszystkie występy były piękne i uczące. Dzieci zostały nagrodzone medalami, dyplomami oraz zdrowymi przekąskami od organizatorów konkursu.