Konkurs Recytatorski Moje Boże Narodzenie

Data: 20.12.2023

Trójka dzieci z naszego przedszkola Hania, Janek i Czarek wzięła udział w Miedzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Moje Boże Narodzenie" edycja II, który odbył się 20 grudnia 2023 roku. Dzieci wspólnie wyrecytowały i zainscenizowały wiersz pt. "Gwiazda" pod kierunkiem p. Pauliny Matschay. Hania wystąpiła w roli tytułowej Gwiazdy, chłopcy byli kolędnikami. W konkursie udział wzięło w sumie 35 dzieci z terenu Gminy Kępno. Wszystke występy ocenione były na pierwsze miejsce przez jury w składzie: przewodnicząca Pani Ewa Walentyna Maciejewska, członkinie: Pani Ewa Derkacz oraz Pani Magdalena Wieczorek. Podczas konkursu panowała serdeczna i ciepła atmosfera, która pozostanie w pamięci uczestników na długo.