KONKURS PIOSENKI ROZŚPIEWANE EMICJE

Data: 08.02.2024

„ ROŚPIEWANE EMOCJE”- w czwartek 8 lutego 2024r pod takim hasłem odbył się w naszym przedszkolu konkurs muzyczny. Dzieci z grupy ŻABKI i MISIE przygotowały wybrane przez siebie utwory i zaprezentowały je w swoim przedszkolu a nagranie tego występu przekazano organizatorom. Wszystkie przedszkolaki wykazały się  ogromnym zaangażowaniem i talentem wokalnym oraz scenicznym przy wykonaniu swojej piosenki .W nastrój i temat piosenki wszystkich słuchaczy wprowadził także trafny dobór kolorystyk stroju i rekwizytów scenicznych  ŻABKI - gr dzieci młodszych zaprezentowały piosenkę pod tytułem „ Piosenka Miłości”  a MISIE gr dzieci starszych piosenkę pt „ GRZECZNE SŁÓWKA”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałego występu.