Festiwal Piosenki Patriotycznej

Data: 2018-04-26

26 kwietnia dziewczynki ze starszej grupy „Misie”- Lenka Drobnik, Lenka Sniechowska, Natalka Ilska, Łucja Kruszewska, Daria Wrzalska i Hania Hojka, godnie reprezentowały nasze przedszkole na Optymistycznym Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Festiwal organizowany był przez Przedszkole Kochających Serc prowadzone przez Siostry Boromeuszki.

Tematyka, treść prezentowanej piosenki poświęcona była ojczyźnie, nasze dziewczynki zaśpiewały utwór pt.: „Hej, hej ułani”. W festiwalu brało udział bardzo wiele przedszkoli, m. in. z Kępna, Drożek, Sycowa, Ostrzeszowa, Mikorzyna więc konkurencja była duża. Ale wszystkie dzieci świetnie sobie poradziły i wszystkie zajęły zaszczytne I miejsce. Nasze przedszkolaki z dumą odbierały piękny puchar, medale, dyplomy oraz upominek.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach i festiwalach.