Dzień Pluszowego Misia

Data: 2018-11-26

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.  Bardzo miłą niespodzianką   na śniadanie, był miód  czyli przysmak  Kubusia Puchatka. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, oglądały bajki  o misiach, brały udział w zgaduj-zgaduli o niedźwiedziu, wykonały pracę plastyczną - portret misia, bawiły się w "starego niedźwiedzia" oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek: „Pokochaj pluszowego misia", „Misie dwa”, „Mam pluszowego misia”. Na pamiątkę tego dnia można było wykonać zdjęcie w misiowej fotobudce. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów  i  radości.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Script logo