DZIEŃ KOBIET

Data: 08.03.2024

8 marca  - to szczególny  dzień dla wszystkich kobiet i małych dziewczynek.  W tym dniu w  naszym przedszkolu radosna atmosfera panowała od samego rama . Dziewczynki otrzymały serdeczne życzenia i upominki od swoich kolegów z grup przedszkolnych. Chłopcy składali życzenia, wręczyli upominki i głośno zaśpiewali 100 lat. Przedszkolaki jako mali dżentelmeni ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek.  W salach można było usłyszeć taneczną muzykę, do której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek, świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkie dziewczynki, te małe i duże, dziękują chłopcom za piękne życzenia i podarunki.

Podziękowania składamy również rodzicom, za pomoc w zorganizowaniu upominków