Dzień chłopaka

Data: 02.10.2023

Dnia 2 października w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W tym roku obchody tego święta krążyły wokół tematu "Teraz chłopiec kiedyś mężczyzna". W związku z tematem chłopcy musieli wykonać kilka męskich zadań tj. slalom z teczką, zwijanie krawatów, zakładanie marynarki i krawatu na czas, zapamiętanie i odgadnięcie,  który krawat zmienił miejsce. Największą atrakcją było jednak golenie chłopców przez dziewczynki. Dzieci zapoznały się z techniką i przyrządami do golenia ich dziadków. Chłopcy otrzymali oczywiście prezenty, od dziewczynek przygotowane przez nie krawaty, od Rady Rodziców lego samochodziki. Wszyscy otrzymali cukierki. Ten dzień przepełniony był wieloma pozytywnymi emocjami, które będą długo gościć w pamięci dzieci.