DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Data: 26.01.2024

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 26 stycznia odbyło się uroczyste rodzinne spotkanie w Domu Kultury w Krążkowach, które stało się już tradycją w naszym przedszkolu. Zaproszono babcie, dziadków, rodziców naszych przedszkolaków, emerytowanych pracowników naszego przedszkola, burmistrza Piotra Psikusa, radnego Jana Blabusia oraz sołtys Iwona Rybak

Pani dyrektor Patrycja Kaboth przywitała ciepłymi słowami szanownych gości składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na koniec słychać było głośne „Sto lat”, które wzruszyło gości.

Wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami oraz pachnącymi mydełkami.

Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek i pyszna kawa przygotowane przez naszych kochanych rodziców, którym pani dyrektor serdecznie podziękowała za nieocenioną pomoc w przygotowaniu uroczystości.

DZIĘKUJEMY!!!