DEN i spektakl Tajemny Skarb

Data: 13.10.2023

W przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby przedszkolaki czuły się jak w drugim domu. Świętuje więc pani intendentka, panie kucharki, pan woźny, panie pełniące funkcję pomocy w grupie. Bez tych wszystkich osób nauczyciel wychowania przedszkolnego nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie.

W piątek 13 października w naszym przedszkolu pani dyrektor i pani wicedyrektor złożyły życzenia pracownikom oraz dzieciom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor wręczyła okazjonalną nagrodę dyrektora nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Nie zapomniano także o naszych milusińskich, dla których w tym dniu wystąpili aktorzy z Teatru Młodego Widza „Włóczykij” ze spektaklem „Tajemny skarb”.  Widowisko oparte było na twórczości H.Ch. Andersena, które z powodzeniem wciągnęło publiczność w magiczny świat książek.