Bobolandia

Data: 2019-06-07

Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to największy tego typu obiekt w Polsce. Ponad 3000m2 do gier i zabaw, wspaniałe niespotykane nigdzie indziej atrakcje oraz resaturacja posiadająca w swojej ofercie dania tradycyjne, jaki to co dzieci lubią najbardziej. W Bobolandii znajdzie się takie atrakcje jak: małpi gaj, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnia wulkan, trampolina pieciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa oraz wiele innych atrakcji.

Z tych wspaniałych atrakcji dnia 07.06 miały możliwość skorzystać dzieci z grupy „Motylki” oraz „Pszczółek”.Przedszkolaki w wybranych kącikach zabaw miło i radośnie spędzili czas. Zjazdom, skokom i przewrotom nie było końca. Beztroska zabawa była nie tylko okazją zacieśnienia więzi koleżeńskich, ale dobrym sprawdzianem fizycznych umiejętności. Wszyscy spisali się znakomicie. Na koniec uśmiechnięci, zadowoleni i trochę zmęczeni ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Dzieci stwierdziły, że chcą powtórzyć taki wyjazd jak najszybciej.