Andrzejkowo - cyrkowo

Data: 2018-11-30

30 listopada, nasze przedszkole odwiedził cyrk objazdowy. Było to niesamowite przeżycie dla naszych przedszkolaków, ponieważ akrobaci, żonglerzy i śmieszny klown dostarczyli nam wielu wspaniałych wrażeń. Było głośno, zabawnie i magicznie, a akrobacje i czary wprawiały naszych małych widzów w podziw i zdziwienie. Występ podobał się tym bardziej, że dzieci również angażowane były do wspólnej zabawy i mogły poczuć bezpośrednio siłę magii i iluzji. Największym zaskoczeniem dla wszystkich był ogromny wąż boa-dusiciel, którego odważne dzieci i panie mogły pogłaskać, potrzymać, a nawet się nim owinąć. Na koniec Rada Rodziców ufundowała jeszcze dla każdego dziecka balony-zwierzaki, które zawsze są miłą niespodzianką. Był to niezwykły dzień, który zapadnie na długo w pamięci.