Życzenia świąteczne

Data: 2021-12-17

„To najwspanialszy czas w roku,

Gdy zapach pierników unosi się wokół,

Gdy choinka lśni świątecznym blaskiem,

To wtedy najpiękniejsze Święta są właśnie.”

Jak każdego roku w przedszkolu odbyło się przedstawienie świąteczne dedykowane rodzicom oraz osobom najważniejszym w życiu każdego dziecka – BABCI i DZIADKOWI. Przedstawienie wprowadziło świąteczny i magiczny czas. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje małych artystów i bożonarodzeniowa dekoracja, która nadała temu wyjątkowemu wydarzeniu uroczysty i nastrojowy klimat. Nasi artyści śpiewali pastorałki, kolędy i piosenki świąteczne, wykonywali układy taneczno-ruchowe oraz grali na instrumentach. Dzieci złożyły także życzenia Babciom i Dziadkom, którzy zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka.

Po występach dla przedszkolaków został przygotowany świąteczny, wigilijny obiad. Przed obiadem wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. A następnie zasiedliśmy do pięknie przystrojonych stołów, by skosztować tradycyjnych potraw, m.in.: barszczu, ryby, kapusty, mandarynek i pierniczków.

Takich magicznych Świąt pełnych spokoju, refleksji, rodzinnego,

bez pośpiechu, trosk i zmartwień, spędzonych w gronie najbliższych osób

oraz pomyślności w Nowym Roku

życzą