Życzenia i podziękowanie

Data: 2020-06-26

Drogie dzieci z Przedszkola Samorządowego w Hanulinie, Krążkowy i Osinach,

z uwagi na niemożność bezpośrednich spotkań na skutek pandemii, dziękuję Wam za to, w imieniu swoim i nauczycieli, że wiem iż lubicie uczęszczać do naszych przedszkoli i życzę Wam udanych i bezpiecznych wakacji.

Drodzy Rodzice!

Dziękuję Państwu za okazaną pomoc w tym trudnym czasie. Byli Państwo blisko swoich dzieci i nauczycieli, wspierając ich w nauce na odległość.

Dziękuję też Radom Rodziców trzech przedszkoli za zaangażowanie i podejmowanie zadań, które poprawiały przedszkolakom pobyt w przedszkolu.

Rodzice, zapraszam zgłoszone dzieci na dyżur wakacyjny, który będzie trwał od 1 lipca do 14 sierpnia 2020r. w oddziale Hanulandia.

Prawdopodobnie po 20 lipca dyżur zostanie przeniesiony do Przedszkola w Osinach z uwagi na malowanie sal w Hanulandii (prosimy o wyrozumiałość).

Należy pamiętać, iż na okres wakacyjnego dyżuru nadal obowiązuje reżim sanitarny (wytyczne GIS).

Drodzy Nauczyciele!

Dziękuję Wam za profesjonalizm i zaangażowanie w pracę zdalną, dziękuję Wam za kreatywność oraz wykorzystywanie innych niż dotychczas metod dydaktycznych.

Na zakończenie roku przedszkolnego rodzice docenili wasz wysiłek i okazali ogromny szacunek wobec zawodu nauczyciela – takie zachowanie jest budujące.

Wraz z Ministrem Edukacji Narodowej i wizytatorami Kuratorium Oświaty z naszego rejonu, życzę Wam spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Maria Szupińska

dyrektor przedszkola