Zmiany organizacyjne w przedszkolu

Data: 31.01.2022

Szanowni Rodzice!

Jesteście ważną częścią naszej przedszkolnej społeczności oraz zawsze możemy liczyć na Wasze wsparcie i ciekawe pomysły realizując naszą współpracę, dlatego pragnę poinformować o zmianach organizacyjnych w naszym przedszkolu.

W związku z odejściem na emeryturę Pani Marii Szupińskiej stanowisko dyrektora Przedszkola Samorządowego w Hanulinie zostało powierzone mojej osobie przez Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Pana Piotra Psikusa  na okres pięciu lat szkolnych,  tj. od dnia 31 stycznia 2023 r. do dnia 31 sierpnia 2027 r.

W Przedszkolu Samorządowym w Hanulinie jako nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczyciel zajęć z j. angielskiego pracuję od 9 lat. Od 2 lat pełniłam również funkcję wicedyrektora przedszkola.

W związku z powyższymi zmianami stanowisko wicedyrektora Przedszkola Samorządowego w Hanulinie od dnia 31 stycznia 2023 r. powierzyłam Pani Milenie Zawadzkiej – nauczycielowi wychowania przedszkolnego, nauczycielowi j. angielskiego oraz specjaliście pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszym przedszkolu.

Życzę Pani Milenie miłej współpracy, satysfakcji, spełnienia

oraz realizacji wyznaczonych przez siebie celów.

Życzę także trafnych decyzji i ciekawych wyzwań,

dzięki którym zaprezentuje swój potencjał i umiejętności.

Patrycja Kaboth