Zimowo-świąteczny występ dla Babci i Dziadka

Data: 19.01.2023

Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadek jest najukochańszym Dziadkiem na świecie - odzwierciedlają oni oblicze bezgranicznej miłości. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa.

W najchłodniejszej porze roku 19 stycznia, w naszym przedszkolu odbyło się najcieplejsze święto – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały świąteczno-zimowy program artystyczny dla zaproszonych gości.

Jak co roku z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przedszkolaki przygotowały laurki. Takimi samodzielnie wykonanymi upominkami wnuki sprawiły ogromną radość i chwilę niezapomnianych wzruszeń swoim bliskim. Babcie i Dziadkowie skorzystali też ze słodkich poczęstunków przygotowanych przez wspaniałych rodziców naszego przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich babć, dziadków, rodziców, dla II Zastępcy Burmistrza Krzysztofa Godka, sołtysa Jana Blabusia oraz emerytów z naszego przedszkola za zaszczycenie nas swoją obecnością na tak ważnej uroczystości.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Jest to doskonała okazja do kształtowania u dzieci szacunku, dobra, miłości, postaw wzajemnej troskliwości.