Zakończeniu roku przedszkolnego

Data: 2018-06-28

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 20 czerwca. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które były z nami kilka lat, śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez Panią Dyrektor Marię Szupińską wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, dzieci młodsze pożegnały starszaków oraz przedszkole na czas wakacji. Nasi absolwenci wprowadzili nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki, jak również opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się.

Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. Po głównej części artystycznej podziękowano rodzicom i wręczono dyplomy, oraz wręczono upominki.

Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole!