Zakończenie zerówki w grupie Wiewiórki

Data: 2021-06-17

Przedszkolaki i ich rodzice, w czwartek  17 czerwca, spotkali się, na uroczystości pożegnania przedszkola. Edukację przedszkolną zakończyło 16 dzieci, które po wakacjach, rozpoczną naukę w szkole.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.
Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Maria Szupińska, która powitała rodziców, podziękowała za wieloletnią współpracę, zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez dzieci oraz wychowawcę grupy Panią Jagodę Składnikiewicz. Przedszkolaki swój występ rozpoczęły od zatańczenia poloneza, następnie przedstawiły swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Część artystyczna wywołała wśród  rodziców wiele wzruszeń, uśmiechu, radości. Również dzieci z młodszej grupy  pod opieką wychowawcy Pani Ewy Barczok, przygotowały wiersze oraz drobne upominki dla swoich starszych kolegów.

Po występach każdy absolwent przedszkola otrzymał wyprawkę szkolną, dyplom ukończenia przedszkola, dyplom z języka angielskiego oraz słodki upominek. Pani dyrektor i Panie wychowawczynie gratulując i wręczając nagrody życzyły dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.
Pani dyrektor, wręczyła wyróżnionym rodzicom dyplomy za pracę na rzecz przedszkola. Pani Katarzyna Kędzia -Płucienniczak  – przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała za współpracę i zaangażowanie w realizację  wspólnego celu - dobra naszych dzieci.

Bardzo dziękujemy rodzicom za współpracę, oraz udział w uroczystości.
Życzymy udanych wakacji,  mnóstwa radości oraz powodzenia w szkole :)