Zakończenie roku przedszkolnego 2020/2021

Data: 2021-06-25

W czwartek 24 czerwca dzieci z grupy Biedronki otrzymały dyplomy za aktywny udział w zajęciach z języka angielskiego, które wręczyła pani Milena.

W piątek 25 czerwca dzieci 5-letnie z grupy Biedronki oraz młodsze przedszkolaki z grupy Pszczółki przygotowały występ artystyczny dla swoich 6-letnich kolegów i koleżanek, którzy od września będą pierwszoklasistami. Życząc powodzenia w szkole wręczony został upominek – kwiatek z ołówkiem, gumką oraz lizakiem.

Następnie pani Patrycja wręczyła dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej dzieciom 3-4-5 –letnim.

Tego dnia przedszkolaków odwiedziła pani Sławka, którą z ogromną radością powitały wszystkie dzieci oraz gorąco podziękowały jej za wspólnie spędzony czas na zabawie i nauce w naszym przedszkolu.