Zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019

Data: 2019-06-18

We  wtorek  18 czerwca , odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019 .Grupa "Motylki" zaprosiła gości, pracowników przedszkola i rodziców, na swoją uroczystość - pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną.

Podczas montażu słowno-muzycznego dzieci cieszyły się ze zbliżających się wakacji,   dziękowały też  pani dyrektor Majce za troskę i pomoc w trudnych chwilach i wicedyrektor Sławce za troskę uśmiech i za to, że nigdy nie szczędziła dzieciom słów zachęty. Wszystkim paniom kucharkom, woźnym i nauczycielkom dziękowały za wszystkie chwile, za radość, za czułość, cierpliwość i dobroci tyle. Dziękowały też za uśmiech i wsparcie i za to, że wszyscy czuwali nad każdym dzieckiem, by czuło się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie.

Jeszcze raz dziękujemy Rodzicom - którzy w tym dniu z pewnością byli dumni ze swych pociech. Nie zabrakło także życzeń od młodszych kolegów oraz pani Pauliny, którzy oprócz życzeń, wręczyli  drobny upominek. Także pani Patrycja doceniła umiejętności  dzieci z zakresu języka angielskiego i wręczyła całej grupie dyplomy. Oczywiście tradycyjnie także rada rodziców przygotowała dzieciom wspaniałe prezenty.

Był  również czas na podziękowanie dla pani Elwiry i Moniki oraz pani Patrycji z rady rodziców za współpracę i zaangażowanie na rzecz przedszkola i dzieci. Panie  dyrektorki  złożyły podziękowania dla grona pedagogicznego i całego personelu przedszkola za pracę w minionym roku szkolnym oraz rodzicom za życzliwość i pomoc w minionym roku.

Następnie wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie a potem przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców i panie z przedszkola wspominaliśmy miniony rok szkolny.

Niech  żyją  wakacje,  niech  żyje  pole  i  las  i  niebo  i  słońce,  wolny  swobodny  czas!