Zajęcia opiekuńcze w przedszkolu

Data: Maj - Czerwiec

Drodzy Rodzice,

Dnia 8 czerwca (poniedziałek) wznawiamy działalność pracy przedszkola w Przedszkolu Samorządowym w Hanulinie (Hanulandia), aby zapewnić opiekę nad dziećmi rodziców, którzy zgłosili taką potrzebę.

Informujemy, iż nadal obowiązują nas wytyczne GIS – prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie tych wytycznych.

.........................................................................................................................................................................................

Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż ze względu na trwającą pandemię i wzrastającą liczbę zachorowań w powiecie kępińskim, w uzgodnieniu z organem prowadzącym podjęta została decyzja o wydłużeniu zawieszenia działalności przedszkola do dnia 5 czerwca 2020r.

Szanowni Rodzice - informujemy, iż organ prowadzący podjął decyzję o zawieszeniu działalności przedszkola w dniach 19-22 maja 2020r.  Będziemy informować Państwa o decyzji ponownego wznowienia działalności przedszkola.

Drodzy Rodzice,

W środę 13 maja 2020r. wznowimy działalność przedszkola w oddziale zamiejscowym w Osinach, aby zapewnić opiekę nad dziećmi rodziców, którzy wyrazili taką potrzebę.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi w załącznikach wytycznymi GIS z dnia 4 maja 2020r. oraz wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, które przedszkole musi spełnić aby zapewnić bezpieczeństwo dziecku i pracownikom.

Rodzice przyprowadzając od środy dziecko do przedszkola otrzymają oświadczenia i ankiety do wypełnienia, o których zostali poinformowani telefonicznie.

Rodzice nadal mogą  korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego, który przysługuje rodzicom dzieci do 8. roku życia. Zasiłek ten został wydłużony.