Zajączek wielkanocny

Data: 2021-03-26

W piątek 26 marca przedszkolaki w odświętnych strojach zasiadły wspólnie do stołu by zjeść wielkanocne śniadanie. W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Wielkanocne dzieci od kilku dni przygotowywały piękne ozdoby, którymi udekorowały swoje przedszkolne sale, a następnie zabrały je do swoich domów.

Już od rana dzieci wspominały w rozmowach i wypatrywały przez okna wielkanocnego zajączka, który co roku kica w pobliżu przedszkola. Jak tylko słoneczko osuszyło trawę po porannym i niespodziewanym deszczyku, dzieci wyruszyły na przedszkolny plac zabaw w poszukiwaniu swoich koszyczków. Szczęśliwie każdy odnalazł niespodziankę od Zajączka. Niestety przedszkolakom nie udało się dojrzeć Zajączka - zapewne był tak zapracowany, że pokicał do innych przedszkoli :)

ZAJĄCZKUBARDZO CI DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK !