Z wizytą w Chatce Świętego Mikołaja i Krainie Elfów

Data: 2022-12-01

1. grudnia to niezwykły dzień dla naszych pociech. Dla niektórych była to pierwsza wycieczka autobusem oraz pierwsza wyprawa do samego Świętego Mikołaja. Starszaki wraz z koleżankami i kolegami z grupy Misiów odwiedzili „Chatkę św. Mikołaja i Krainę Elfów”. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Już od progu przywitały nas Elfy, które zaprosiły wszystkich do krainy bajek św. Mikołaja. W tym uroczym domku poczuliśmy klimat świąt, zobaczyliśmy krzątające się Elfy.
Podczas interaktywnego przedstawienia mogliśmy cieszyć się śniegiem, mgłą i bańkami mydlanymi. Dzieci brały udział w przedstawieniu angażującym ich do tańca i śpiewania dzięki czemu pomogły uwolnić Świętego Mikołaja i tym samym uratowały Święta Bożego Narodzenia. Mikołaj i Elfy sprawdzały umiejętności dzieci przy dekorowaniu bombek, a także znajomość kolęd. Oprócz tych atrakcji Mikołaj i jego Elfy przygotowały również popcorn, który dostaliśmy na przywitanie oraz malowanie włosów. Był to dzień pełen emocji i przeżyć. Wymęczone i szczęśliwe dzieci opuściły krainę Mikołaja ;)