Występ Bożonarodzeniowy połączony z Dniem Babci i Dziadka.

Data: 15.12.2023

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci naszego przedszkola  tradycyjnie jak co roku zaprosiły swoich rodziców i dziadków na występy Bożonarodzeniowe połączone z Dniem Babci i Dziadka.

Dzieci swym pięknym występem podbili serca publiczności oraz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Przedszkolaki złożyli życzenia również swoim dziadkom z okazji zbliżającego się ich świata.

Po zakończonym części artystycznej  głos zabrała  dyrektor przedszkola  pani Patrycja Kaboth, która podziękowała dzieciom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.