Wycieczka przedszkolaków do Bajkolandu

Data: 2018-06-18

W dniu 18 czerwca dzieci zaopatrzone w plecaczki, z wielką radością i uśmiechem na twarzy wraz z Paniami wybrały się na wycieczkę do Bajkolandu w Chojęcinie. W Bajkolandzie przez dwie godziny, wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść, jeździków, bujaków, autek, trampoliny, klocków i dmuchawców dzieci mogły wyszaleć się do woli. Zabawy sprawiły im wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, rozwijały kontakt oraz relacje koleżeńskie.

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas szalonej zabawy czuwały wychowawczynie oraz opiekunowie. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w McDonaldzie. Po intensywnej zabawie dzieci mogły zaspokoić wilczy głód. Każde dziecko otrzymało ogromny zestaw "Happy Meal", do którego była dołączona zabawka oraz balon. Wszyscy w przyjemnej atmosferze wrócili do Przedszkola, gdzie na dzieci czekali stęsknieni rodzice.

Cały koszt wycieczki został dofinansowany przez Radę Rodziców, którym z góry dziękujemy za efektywną pracę i zaangażowanie przez cały rok :-)