Wycieczka do kina, Witaj Wiosno

Data: 20. i 22.03.2024 r.

Dnia 20.03.2024 dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do kina Sokolnia, podczas której aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza przenieśli nas do magicznego świata wyobraźni, podczas spektaklu „Brzechwolandia”. 

Dzieci miały okazję poznać największe dzieła Jana Brzechwy, pokazane w bardzo ciekawych aranżacjach. Przedstawienie wywarło na widzach ogromne wrażenie, był to dzień pełen radości.

W piątek 22 marca 2024 roku, przedszkolaki w naszym przedszkolu świętowały oficjalne rozpoczęcie wiosny! Po długiej zimie, w końcu możemy powitać ciepłe promienie słoneczne i świeże powietrze. Uroczystość powitania Wiosny zaczęliśmy od przedstawienia teatralnego- teatru cieni, który został przygotowany dla dzieci przez personel przedszkola. Następnie były różne  quizy i zagadki, które miały sprawdzić  wiedzę dzieci. Później  udaliśmy się wszyscy na spacer ulicami osiedla, żeby pożegnać Panią Zimę, a powitać Wiosnę! Dzieci radośnie maszerowały w kolorowym korowodzie śpiewając wiosenne piosenki.  

Script logo