Wycieczka do Górecznika

Data: 2022-05-16

Dnia 16.05 nasi milusińscy odbyli wyprawę do Górecznika~Przygodzice. Po śniadanku autokar zawiózł nas na dworzec PKP w Kępnie zwiedziliśmy obiekt dworca a następnie zajęliśmy wygodne miejsca w wagonie. Dla niektórych był to pierwszy przejazd pociągiem. Po przybyciu udaliśmy się do ośrodka gdzie czekała na nas pani przewodnik, która przekazała nam wiele informacji o zwierzętach, które zamieszkują w ośrodku. Dzieci mogły pokarmić kozy i zaobserwować zachowania zwierząt. Następnie przeszliśmy na wspaniały plac zabaw, gdzie czekało wiele atrakcji (pociąg, zjazd na oponach, wyścig gokardami, zjazd na linie, tor przeszkód itp.). Następnie przeszliśmy trasą owadów i udaliśmy się na obiad. Po odpoczynku droga powrotna pociągiem a na miejscu czekali na nas rodzice. Było wiele uśmiechu i radości, dzieci spisały się na medal.