Wspieramy potrzebujących

Data: 1-21.12.2022

W okresie przedświątecznym nasze środowisko przedszkolne podjęło się dwóch akcji charytatywnych by wesprzeć potrzebujących.

W dniach od 1 do 16 grudnia w przedszkolu zorganizowana została "Zbiórka świąteczna" dla podopiecznych z Domu Dziecka w Ostrzeszowie oraz Domu Dziecka w Książenicach, dla których zbieraliśmy świąteczne skarpety zimowe. W podziękowaniu za przekazany dar nasze przedszkole otrzymało od wychowanków, pracowników i dyrektora Domu Dziecka w Ostrzeszowie kartkę z życzeniami świątecznymi oraz kalendarz na nowy rok.

W dniach od 12 do 21 grudnia w naszych placówkach przedszkolnych (Hanulin, Krążkowy i Osiny) przeprowadzono akcję "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Na zorganizowanych stoiskach świątecznych można było nabyć pyszne pierniczki, opłatki i sianko na wigilijny stół za dobrowolny datek złożony do puszki z przeznaczeniem na rehabilitację mieszkańca Kępna.

W naszym przedszkolu udało się zebrać do puszki 680,49 zł. A we wszystkich naszych oddziałach - Hanulin, Krążkowy i Osiny suma darowana do puszek wyniosła 964,49 zł, która zostanie przekazana poprzez Fundację Votum na rehabilitację pana Jarosława.

Serdecznie dziękujemy za okazaną dobroć i serce!