Wizyta w Krainie Zajączka Wielkanocnego

Data: 2022-04-12

W dniu dzisiejszym 12.04. z samego rana odwiedziliśmy Zajączka w Kobylej Górze. Pomocnik Kurczak przywitał nas przy wejściu. Aby spotkać się z Zajączkiem dzieci musiały rozwiązać zagadki, które zadała małpka. Przed przybyciem bawiliśmy się przy piosenkach i bańkach, które fruwały nad głowami a dla ochłody spadł magiczny śnieg. Po przybyciu Zajączka wraz z kurczakiem przenieśli nas w świat magii. Wspólnie czarowaliśmy a obrazki z kolorowanki same się pokolorowały a następnie zniknęły, a stoliczek za pomocą magicznych rąk uniósł się sam w górę. Następnie malowaliśmy jaja dinozaura i wylepialiśmy drewniane zajączki. Po przejściu na dwór mogliśmy w zagrodzie pokarmić kózki a na koniec piękny zjazd na pontonach. Spotkanie było radosne i wspaniałą zabawą. Zajączek obiecał, że nie zapomni o nas w Wielkanoc. Po tym pięknym spotkaniu wróciliśmy autokarem do przedszkola.