Wizyta Świętego Mikołaja

Data: 6.12.2023

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie.  Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. 6 grudnia Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana nas odwiedził. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Dzieci zaśpiewały mikołajowi piosenki o tematyce świątecznej. Wysłuchały krótkiego opowiadania świątecznego, które przeczytał im Mikołaj. Następnie obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Jak co roku wszyscy zrobiliśmy sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!