Wielkanocna ozdoba

Data: 2019-04-16

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w przedszkolu został ogłoszony konkurs na „Wielkanocną ozdobę”, wielkość oraz technika wykonania pracy były dowolne. Do dnia 5 kwietnia można było składać prace konkursowe, a następnie oglądać je na wystawie w  przedszkolu. Wszystkie wielkanocne prace okazały się niepowtarzalne, a zaangażowanie oraz pomysłowość dzieci przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Prace były wykonane z wielką dokładnością, w wyniku wsparcia i pomocy rodziców .
16 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i upominków wielkanocnych

Każda z prac była wyjątkowa, a zetem wszystkie prace zostały nagrodzone a każdy z uczestników otrzymał dyplom i paczuszkę z upominkiem wielkanocnym
Dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za tak liczny udział w konkursie i gratulujemy niewyczerpanych pomysłów.