Data: 2020-03-18

W związku z niekorzystnym rozwojem sytuacji epidemicznej od 18 marca 2020 r.,

przedszkola w Hanulinie, Krążkowach i Osinach będą zamknięte.

Nie będzie możliwości osobistego kontaktu w żadnej sprawie,

również w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.

Do 23 marca 2020 r., do godziny 15:00, można się skutecznie zrekrutować do przedszkola.

Warunkiem jest wypełnienie wniosku w sposób elektroniczny na stronie: www.kepno.przedszkola.vnabor.pl

i podpisanie go przez obojga rodziców elektronicznie przy wykorzystaniu profilu zaufanego, złożenie go drogą elektroniczną na koncie kandydata;

lub wydrukowanie, podpisanie i dostarczone go do skrzynki podawczej przy przedszkolu.

Przy Przedszkolu w Krążkowach jest wystawiona skrzynka podawcza, w której proszę umieścić wniosek.

Wniosek w skrzynce trzeba umieścić w nieprzekraczalnym terminie do 23 marca 2020, do godziny 15:00.

W razie problemów można skorzystać z instrukcji, która znajduje się w pliku poniżej oraz w zakładce na temat rekrutacji.

Kontakt z przedszkolem:

e-mail: przedszkole.hanulin@gmail.com