Ubezpieczenie - Krążkowy

Rok szkolny 2019/2020

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW, nasza placówka zdecydowała się na współpracę z Aviva.

Pragniemy nadmienić, iż nasza placówka nie otrzymuje żadnych korzyści w zamian za wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych wychowanków oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń.

Szanowni Rodzice !

Poniżej przedstawiamy link do zapisów na ubezpieczenie.

Po kliknięciu strona przeprowadzi rodziców przez cały proces.

Dla osób, które nie mają możliwości przystąpić do ubezpieczenia on-line, zrobimy to standardowo na papierze.

W związku z tym, kto z Rodziców nie ma możliwości ubezpieczenia przez Internet, w dniu 23 września (poniedziałek) od godziny 14.30 do 16.00, pani agent Ewa M. będzie dyżurować w naszym przedszkolu w Krążkowach i tam rodzic będzie mógł wypełnić ręcznie deklarację i wpłacić składkę agentowi.

Link do ubezpieczenia:

Do Państwa dyspozycji jest Opiekun polisy - Pani Ewa Mikołajczyk pod nr tel. 607 862 803