Ubezpieczenie - Hanulin i Osiny

Rok szkolny 2021/2022

W zakresie ubezpieczenia NNW szkolnego dla uczniów i przedszkolaków, nasza placówka zdecydowała się na współpracę z InterRisk.

Pragniemy nadmienić, iż nasza placówka nie otrzymuje żadnych korzyści w zamian za wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych wychowanków oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń.

Ubezpieczenie obowiązuje od 01.09.2021 r. do 31.08.2022 r.  (Zapisywać się można do 28.10.2021 r.)

Szanowni Rodzice,

istnieje możliwość ubezpieczenia swojego dziecka na rok szkolny 2021/2022. Chętni rodzice mogą skorzystać z wariantu z firmy InterRisk - Ubezpieczenie Przedszkolne Edu Plus - wysokość składki 40 zł.

Aby skorzystać z oferty InterRisk należy:

1. Wejdź na stronę https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline

2. Wpisz kod ID placówki: hguem

3. Wybierz wariant i uzupełnij dane.

4. Zapłać składkę

Do Państwa dyspozycji jest agent ubezpieczeniowy InterRisk - tel. kontaktowy: 882 041 937

W załączniku poniżej znajdą państwo szczegóły oferty ubezpieczenia InterRisk: