Data: 2020-12-04

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Od 18. listopada do 4. grudnia rodzice, dzieci i pracownicy przedszkola w Krążkowach wspomogli  rodzinę pani Anny, z powiatu kępińskiego, która ponad rok temu wykazała się ogromną odwagą i zdecydowała odejść od partnera, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad nią i trójką jej dzieci. Wspólnymi siłami wspomogliśmy rodzinę potrzebnymi artykułami…

8. grudnia zakończyliśmy akcję Szlachetna Paczka. Wszystkie rzeczy, a było ich bardzo dużo, zostały odebrane z naszego przedszkola, spakowane w kartony i przekazane przed świętami Bożego Narodzenia.

Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Serdecznie DZIĘKUJEMY rodzicom, dzieciom za wielkie serca i okazaną pomoc.